Měsíční plán říjen 2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
2.10.
(Po)
 

8:00- 8:45

Kritické myšlení
workshop

2.A

Th

 

8:55- 9:40

Kritické myšlení
workshop

2.A

St

 

13:35-16:00

Seminář ŠPP

 

Ja, Ze

 

 
3.10.
(Út)
 

 

Školení

 

Bn, Ze

 

 
4.10.
(St)
 

8:00-13:30

Školení
Minimalizace šikany

 

Tm, Ja

 

8:00- 8:45

Přednáška
Jak se učit

1.A

 

1.A

8:55- 9:40

Přednáška
Jak se učit

1.PB

 

PB

10:00-10:45

Přednáška
Jak se učit

1.PA

 

PA

10:55-11:40

Přednáška
Jak se učit

1.B

 

1.B

 
5.10.
(Čt)
 

 

Školení

 

Al

 

 
6.10.
(Pá)
 

 

Školení
TV a zdraví (zdravotně orientovaná cvičení v tělesné výchově)

 

Ni

 

 

Školení

 

Al

 

 
9.10.
(Po)
 

 

Školení

 

Ku

 

 
11.10.
(St)
 

10:00-13:30

Exkurze
Institut Cervantes

4.A(Šj), 4.B(Šj)

Vk

 

 

Přírodovědný klokan
Zúčastní se primy - kvarty a 1. - 2. roč.

 

 

 

 
12.10.
(Čt)
 

 

Profitesty
8 - 12 h, ve školní jídelně

 

 

 

 
16.10.
(Po)
 

8:00-10:45

Filmové představení
Film Z očí do očí (Das Filmfest)

3.TA(Nj1), 3.TA(Nj2), 3.TB(Nj1), 3.TB(Nj2)

Mk, Mr

 

 
18.10.
(St)
 

 

Exkurze
Procházka Prahou seminář DU (organizuje prof. Menšíková)

 

 

 

 

Výzkum - Bezpečná pražská škola

 

 

 

 

Třídnická hodina
3. vyučovací hodina

 

 

 

 
19.10.
(Čt)
 

8:00-10:45

Filmové představení
Film Mladý Karl Marx (Das Filmfest)

6.XA(Nj1), 6.XA(Nj2), 6.XB(Nj1), 6.XB(Nj2), 4.A(Nj), 4.B(Nj)

Kra, Mr

 

 

Školení

 

Kou

 

 
20.10.
(Pá)
 

 

Exkurze
Neviditelná výstava

1.A

Ni, Pt

 

 

Exkurze
IQ Landia Liberec

3.TA

Ke, To

 

 

Exkurze
divadelní představení "3x Über die Liebe"

5.QA(Nj1), 5.QA(Nj2), 5.QA(Šj), 5.QB(Nj1), 5.QB(Nj2)

Mk, Mr

 

 

Exkurze
Hrad Karlštějn

3.B

Ba

 

 

Exkurze
filmové představení Z Paříže do Paříže

2.SA, 2.SB, 3.TB

Du, Jt, Sb

 

 

Divadlo
představení Hygiena krve s besedou

4.A

Fs

 

 

Exkurze
filmové představení Masaryk

2.A, 2.B, 3.A

Bt, Se, St

 

 

Exkurze
Prah očima bezdomovce

4.KB

Mš, Va

 

 

Exkurze
Tajemná místa pražských Vinohrad a Vršovic

4.B

 

 

Exkurze
výstava Nervous Trees

4.KA

Hl

 

 
23.10.
(Po)
 

8:00- 9:40

Beseda
Bezpečnost v dopravě

5.QA

Th

QA

10:00-11:40

Beseda
Bezpečnnost v dopravě

5.QB

Ja

QB

 

Školení

 

Hu

 

 
24.10.
(Út)
 

12:45-16:00

Soutěž Pražský globus
organizuje prof. Janda

 

 

XB

 

Školení

 

Bn, Ze

 

 
25.10.
(St)
 

 

Profitesty
8 - 12 h, ve školní jídelně

 

 

 

 

Školení

 

Bí, Mr, Ši

 

 
26.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
27.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 
31.10.
(Út)
 

 

Školení

 

Bn, Ze

 

 

Konzultační seminář pro management škol

 

Po

 

Zpracováno v systému Bakaláři