Suplování:   Pátek 6.10.2017

datum výpisu: 6.10.2017 (13:48)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Alvarez Alexandra

..

Fs

Vk

..

-

-

-

-

Bártlová Zuzana

-

Mk

Th

-

..

..

..

-

-

Niklas Martin

-

Pt

Jd

-

-

..

Sb

-

-

Vachová Zuzana

..

..

..

-

-

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bímová Ladislava

4.hod

supl. (Al)

Šj

2.A (Šj 1)+

(2.B)

přespočetná hod.

 

6.hod

přesun >>

Ma

2.SB

 

na 5.10. 7.hod

Fousek Petr

2.hod

supl. (Al)

Šj

1.PA (Šj)+

(KA)

přespočetná hod.

Janda Marek

3.hod

spojeno (Ni)

Tv

4.KA (Dív)

(Tv2)

 

Janotová Tereza

před 7. hodinou dohled Vlevo 1. - 2. patro

 

Maráková Vendula

2.hod

supl. (Ba)

Nj

1.PA (Nj2)+

(PB)

přespočetná hod.

Menšíková Miloslava

2.hod

přesun >>

2.B

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

2.B

(2.B)

z 2.hod

Pětrošová Martina

2.hod

spojeno (Ni)

Tv

4.B (Chl)

(Tv1)

 
 

před 3. hodinou dohled Tělocvična + chodba

 

Stříbná Karolína

7.hod

Jídelna - hala

 

Theinerová Marie

1.hod

přesun >>

Čj

2.B

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Čj

2.B

(2.B)

z 1.hod

 

3.hod

supl. (Ba)

Nj

6.XA (Nj1)+

(XA)

za odpadlou

Tomšová Stanislava

před 8. hodinou dohled Vlevo 1. - 2. patro

 

Vaňková Lucie

3.hod

supl. (Al)

Šj

6.XA (Šj)

(Šp)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.PA

2.hod

Nj

Nj2

(PB)

supluje

Maráková Vendula

(Ba)

 

2.hod

Šj

Šj

(KA)

supluje

Fousek Petr

(Al)

1.PB

2.hod

Nj

Nj2

(PB)

supluje

Maráková Vendula

(Ba)

 

2.hod

Šj

Šj

(KA)

supluje

Fousek Petr

(Al)

2.SA

5.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Al)

2.SB

5.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Al)

 

6.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 5.10. (Čt) 7.hod

3.TB

1.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Al)

4.KA

3.hod

Tv

Dív

(Tv2)

spojí

Janda Marek

(Ni)

4.KB

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Va)

5.QA

1.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

5.QB

1.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

6.XA

3.hod

Nj

Nj1

(XA)

supluje

Theinerová Marie

(Ba)

 

3.hod

Šj

Šj

(Šp)

supluje

Vaňková Lucie

(Al)

6.XB

3.hod

Nj

Nj1

(XA)

supluje

Theinerová Marie

(Ba)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ni)

2.A

4.hod

Šj

Šj 1

(2.B)

supluje

Bímová Ladislava

(Al)

2.B

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Čj

 

(2.B)

přesun <<

Theinerová Marie

z 1.hod

 

2.hod

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

 

(2.B)

přesun <<

Menšíková Miloslava

z 2.hod

 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Va)

 

4.hod

Šj

Šj 1

(2.B)

supluje

Bímová Ladislava

(Al)

 

5.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(Ba)

3.A

1.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

3.B

1.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

Fg2

Fg2

 

odpadá

 

(Va)

 

6.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ba)

 

7.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Ba)

4.B

2.hod

Tv

Chl

(Tv1)

spojí

Pětrošová Martina

(Ni)

 

Zpracováno v systému Bakaláři