Suplování:   Pátek 10.11.2017

datum výpisu: 10.11.2017 (8:29)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.TB

   

A

A

A

A

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bímová Ladislava

   

..

-

..

..

     

Houdková Ladislava

-

St

-

..

..

     

Kaduková Alena

..

Hz

Jt

Bou

-

-

-

-

-

Niklas Martin

-

Pt

Jd

-

-

..

Pa

-

-

Pejša Marek

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Stříbná Karolína

-

Bt

Vk

-

-

Bn

-

   

Tetourová Petra

-

..

-

Jd

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártlová Zuzana

před 3. hodinou dohled Vpravo 1. - 2. patro

 

Bártová Jitka

2.hod

supl. (Sb)

Ch

3.TA

(TA)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Aj

3.TB (Aj2)

 

Akce školy

Benešová Tereza

6.hod

supl. (Sb)

Ch

2.SA

(SB)

přespočetná hod.

Bímová Ladislava

2.hod

navíc

Fy

3.TB

(TB)

za odpadlou

Bouzid M. Ben

4.hod

supl. (Ka)

Fj

2.A (Fj)

(Fj)

přespočetná hod.

 

4.hod

odpadá

Aj

3.TB (Aj1)

 

Akce školy

Haas Petr

5.hod

odpadá

Hv

3.TB (Hv)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Hv

3.TB (Hv)

 

Akce školy

Hoznauerová Eva

2.hod

supl. (Ka)

Fj

1.PA (Fj)+

(KA)

za odpadlou

Janda Marek

3.hod

spojeno (Ni)

Tv

4.KA (Dív)

(Tv2)

 
 

4.hod

supl. (Te)

Čj

1.PA

(PA)

přespočetná hod.

 

před 3., 6. hodinou dohled Tělocvična + chodba

 

Janotová Tereza

3.hod

supl. (Ka)

Fj

6.XA (Fj)+

(Fj)

přespočetná hod.

Jánský Jan

před 5. hodinou dohled Pavilon B + chodba

 

Kania Richard

před 3. hodinou dohled Vlevo 1. - 2. patro

 
 

před 7. hodinou dohled Tělocvična + chodba

 

Klímová Ludmila

před 3. hodinou dohled 3.patro

 

Křenová Dita

5.hod

odpadá

Vv

3.TB (Vv)

 

Akce školy

 

6.hod

odpadá

Vv

3.TB (Vv)

 

Akce školy

Menšíková Miloslava

1.hod

supl. (Ho)

Aj

2.SA (AJ1)

(KA)

dozor

Palouček Jiří

7.hod

Jídelna - hala

 

Pětrošová Martina

2.hod

spojeno (Ni)

Tv

4.B (Chl)

(Tv1)

 

Radvanová Sabina

5.hod

přesun <<

Bi

1.PB

(PB)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Bi

1.PB

 

na 5.hod

Stiborková Gabriela

3.hod

supl. (Ho)

Aj

1.PA (Aj1)

(PB)

za odpadlou

Šimková Ilona

před 1. hodinou dohled Vlevo 1. - 2. patro

 

Vaňková Lucie

3.hod

supl. (Sb)

Ch

1.PB (Aj1)

(TB)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.PA

2.hod

Fj

Fj

(KA)

supluje

Hoznauerová Eva

(Ka)

 

3.hod

Aj

Aj1

(PB)

supluje

Stiborková Gabriela

(Ho)

 

4.hod

Čj

 

(PA)

supluje

Janda Marek

(Te)

1.PB

2.hod

Fj

Fj

(KA)

supluje

Hoznauerová Eva

(Ka)

 

3.hod

Ch

Aj1

(TB)

supluje

Vaňková Lucie

(Sb)

 

5.hod

Bi

 

(PB)

přesun <<

Radvanová Sabina

z 6.hod

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Te)

 

6.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.SA

1.hod

Aj

AJ1

(KA)

supluje

Menšíková Miloslava

(Ho)

 

6.hod

Ch

 

(SB)

supluje

Benešová Tereza

(Sb)

2.SB

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Bí)

3.TA

1.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Ka)

 

2.hod

Ch

 

(TA)

supluje

Bártová Jitka

(Sb)

3.TB

2.hod

Fy

 

(TB)

navíc

Bímová Ladislava

 
 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Te)

 

3.- 6. hod Akce školy

4.KA

3.hod

Tv

Dív

(Tv2)

spojí

Janda Marek

(Ni)

 

6.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ho)

6.XA

3.hod

Fj

Fj

(Fj)

supluje

Janotová Tereza

(Ka)

 

5.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Ho)

6.XB

3.hod

Fj

Fj

(Fj)

supluje

Janotová Tereza

(Ka)

 

5.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Ho)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Pš)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ni)

1.B

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Pš)

2.A

4.hod

Fj

Fj

(Fj)

supluje

Bouzid M. Ben

(Ka)

4.B

2.hod

Tv

Chl

(Tv1)

spojí

Pětrošová Martina

(Ni)

 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Bí)

 

Zpracováno v systému Bakaláři