Suplování:   Středa 3.1.2018

datum výpisu: 2.1.2018 (9:51)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.TB

A

A

A

A

A

A

A

A

A

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Tomek Josef

             

..

 

Bímová Ladislava

-

-

Zm

-

-

..

..

-

-

Křenová Dita

-

-

Du

Kn

..

..

-

   

Pejša Marek

-

Be

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Alvarez Alexandra

7.hod

odpadá

Šj

3.TB (Šj)

 

Akce školy

Beranová Dana

2.hod

spojeno (Pš)

Tv

1.PB (Chl)

(Tv2)

 
 

před 2. hodinou dohled Tělocvična + chodba

 

Dudková Veronika

3.hod

supl. (Ke)

Vv

1.PB (Aj1)

(TB)

za odpadlou

Hoznauerová Eva

před 5. hodinou dohled Vchod - hala

 

Kania Richard

4.hod

supl. (Ke)

Vv

1.PB (Aj1)

(PB)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Tv

3.TB (Dív)

 

Akce školy

Kulhánek Miroslav

8.hod

odpadá

Inf

3.TB (Aj1)

 

Akce školy

 

9.hod

odpadá

Inf

3.TB (Aj1)

 

Akce školy

Menšíková Miloslava

5.hod

přesun <<

Vv

2.SB (AJ2)

(Vv)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Vv

2.SB (AJ2)

 

na 5.hod

Niklas Martin

4.hod

odpadá

Tv

3.TB (Chl)

 

Akce školy

Polák Radek

8.hod

odpadá

Inf

3.TB (Aj2)

 

Akce školy

 

9.hod

odpadá

Inf

3.TB (Aj2)

 

Akce školy

Sedláková Irena

před 6. hodinou dohled Pavilon B + chodba

 

Stříbná Karolína

2.hod

odpadá

Bi

3.TB

 

Akce školy

 

5.hod

přesun <<

Ch

3.TA

(TA)

z 8.hod

 

5.hod

odpadá

Ch

3.TB

 

Akce školy

 

8.hod

přesun >>

Ch

3.TA

 

na 5.hod

Tetourová Petra

1.hod

odpadá

Čj

3.TB

 

Akce školy

 

5.hod

přesun <<

Hv

2.SB (AJ1)

(Hv)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Hv

2.SB (AJ1)

 

na 5.hod

Zmeškalová Milada

3.hod

supl. (Bí)

Ma

1.B

(1.B)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Ma

3.TB

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

1.PB

2.hod

Tv

Chl

(Tv2)

spojí

Beranová Dana

(Pš)

 

3.hod

Vv

Aj1

(TB)

supluje

Dudková Veronika

(Ke)

 

4.hod

Vv

Aj1

(PB)

supluje

Kania Richard

(Ke)

 

7.hod

Ma

   

odpadá

 

(Bí)

2.SB

5.hod

Hv

AJ1

(Hv)

přesun <<

Tetourová Petra

z 7.hod

 

5.hod

Vv

AJ2

(Vv)

přesun <<

Menšíková Miloslava

z 7.hod

 

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Bí)

 

7.hod

Hv

AJ1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

Vv

AJ2

 

přesun >>

 

na 5.hod

3.TA

5.hod

Ch

 

(TA)

přesun <<

Stříbná Karolína

z 8.hod

 

5.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ke)

 

6.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Ke)

 

8.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.TB

1.- 9. hod Akce školy

5.QB

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Tm)

1.B

3.hod

Ma

 

(1.B)

supluje

Zmeškalová Milada

(Bí)

 

Zpracováno v systému Bakaláři