Suplování:   Čtvrtek 1.2.2018

datum výpisu: 1.2.2018 (13:05)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Alvarez Alexandra

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kaduková Alena

         

..

     

Maráková Vendula

-

-

Pt

Jd

..

-

-

-

-

Menšíková Miloslava

   

Ka

..

-

..

-

..

..

Niklas Martin

 

-

Be

         

Stříbná Karolína

..

Hz

-

-

-

..

     

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Benešová Tereza

4.hod

změna

1.A

(TA)

 

Beranová Dana

4.hod

spojeno (Ni)

Tv

1.PA (Chl)

(Tv2)

 

Hoznauerová Eva

2.hod

supl. (Sb)

Ch

1.PB

(CH)

za odpadlou

 

před 6. hodinou dohled Vlevo 1. - 2. patro

 

Janda Marek

4.hod

supl. (Mk)

Nj

4.KB (Nj2)+

(KB)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

Tv

2.SB (Dív)

 

zrušeno

Kaduková Alena

3.hod

supl. (Mš)

3.TB

(TB)

za odpadlou

Koucká Kamila

před 9. hodinou dohled Vpravo 1. - 2. patro

 

Marková Tereza

před 3. hodinou dohled Vchod - hala

 

Pejša Marek

2.hod

spojeno (Ni)

Tv

6.XB (Dív)

(Tv2)

 
 

před 2. hodinou dohled Tělocvična + chodba

 

Pětrošová Martina

1.hod

změna

Bis2

5.QA (Bis2)+

(Fj)

 
 

2.hod

změna

Bis2

5.QA (Bis2)+

(Fj)

 
 

3.hod

supl. (Mk)

Nj

5.QB (Nj1)+

(QA)

za odpadlou

Šimková Ilona

3.hod

změna

Ma

1.A

(TA)

 

Tomšová Stanislava

4.hod

přesun <<

Fy

5.QA

(QA)

z 30.1. 8.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.PA

4.hod

Tv

Chl

(Tv2)

spojí

Beranová Dana

(Ni)

1.PB

2.hod

Ch

 

(CH)

supluje

Hoznauerová Eva

(Sb)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Mš)

2.SB

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sb)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Jd)

3.TB

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sb)

 

3.hod

 

(TB)

supluje

Kaduková Alena

(Mš)

4.KA

4.hod

Nj

Nj2

(KB)

supluje

Janda Marek

(Mk)

4.KB

4.hod

Nj

Nj2

(KB)

supluje

Janda Marek

(Mk)

5.QA

1.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

2.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

3.hod

Nj

Nj1

(QA)

supluje

Pětrošová Martina

(Mk)

 

4.hod

Fy

 

(QA)

přesun <<

Tomšová Stanislava

z 30.1. (Út) 8.hod

 

4.hod

   

odpadá

 

(Mš)

5.QB

1.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

2.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

3.hod

Nj

Nj1

(QA)

supluje

Pětrošová Martina

(Mk)

 

9.hod

   

odpadá

 

(Mš)

6.XB

2.hod

Tv

Dív

(Tv2)

spojí

Pejša Marek

(Ni)

1.A

3.hod

Ma

 

(TA)

změna

Šimková Ilona

 
 

4.hod

 

(TA)

změna

Benešová Tereza

 

2.A

8.hod

   

odpadá

 

(Mš)

3.A

1.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

2.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

5.hod

Nj

Nj 2

 

odpadá

 

(Mk)

3.B

1.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

2.hod

Bis2

Bis2

(Fj)

změna

Pětrošová Martina

 
 

5.hod

Nj

Nj 2

 

odpadá

 

(Mk)

4.A

6.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Ka)

4.B

6.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Ka)

 

Zpracováno v systému Bakaláři